Zaproszenie na trening strzelecki i spotkanie rodzin

859

W dniu 12.08.2017 r. /sobota / o godz. 15:00 na strzelnicy w Czerwonym Borze, Zarząd Koła organizuje trening strzelecki dla Kolegów członków koła, połączony z przystrzeliwaniem broni i spotkaniem Kolegów wraz z rodzinami. Trening strzelecki planujemy tradycyjnie, czyli strzelamy:
– dzik 10 przebiegów : pięć w prawo i pięć w lewo / amunicja kulowa własna /,
– trap 10 rzutków / pięć ze stanowisk i pięć z podchodu /,
– krąg 10 rzutków wg prawideł,
– po pięć strzałów ze słupka do makiety rogacza i lisa / amunicja kulowa własna/.

Strzelanie do makiety rogacza i lisa będzie jednocześnie sprawdzeniem przystrzelania broni. Dla wszystkich strzelających zapewniamy amunicję śrutową w cal. 12. Koledzy z najlepszymi wynikami ze strzelań kulowych i do rzutków, zostaną uhonorowani tradycyjnie drobnymi upominkami. Przypominamy jednocześnie, iż obowiązkiem każdego myśliwego jest przystrzeliwanie broni co najmniej raz w roku / zgodnie z obowiązującym Rozporządzenie MŚ z 23 marca 2005 r. par.8 pkt.2 o wykonywaniu polowania. Jednocześnie Zarząd Koła planuje zorganizowanie po zakończeniu treningu i przystrzeliwania broni, spotkania Kolegów z rodzinami przy ognisku z pieczonym dzikiem / przygotowany, upieczony dzik będzie podgrzewany na ognisku /. Zarząd zapewnia również napoje, kawę i herbatę a także coś do kawy i pieczonego dzika.

Zapraszamy serdecznie Kolegów wraz z rodzinami do aktywnego uczestnictwa w organizowanym treningu oraz spotkaniu Kolegów i ich rodzin.

Stanisław Purcel