Nasza strona internetowa

1243

Zarząd Koła Łowieckiego TPM w ZŁ w Łomży informuje, iż trwają prace przy tworzeniu strony internetowej koła. Zostało to zlecone Kol. Mariuszowi Dejneka zamieszkałemu w Łomży, myśliwemu, który jest członkiem KŁ Czajka w Jedwabnem i członkiem Zarządu Okręgowego w Łomży.

Kol. Mariusz budował i administruje strona ZO Łomża, którą można obejrzeć pod adresem: lomza.pzlow.pl. Według wstępnych ustaleń powstająca strona internetowa (będzie działała pod adresem tpm-lomza.pl) będzie służyć na pewno naszym lepszym kontaktom oraz promocji koła i łowiectwa. Budowana jest przede wszystkim dla członków naszego koła.

Warunkiem jednak jej prawidłowego funkcjonowania jest udział wszystkich członków koła w jej tworzeniu i potem funkcjonowaniu. Konieczne jest zebranie posiadanych materiałów np. zdjęć, filmów i innych materiałów w wersji elektronicznej oraz przekazanie ich do łowczego na adres e-mailowy : staszlow@tlen.pl lub bezpośrednio do Kol. Mariusza na adres: mdejneka@poczta.onet.pl.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich członków koła o zebranie i udostępnienie posiadanych materiałów niezbędnych do ubogacenia strony oraz jej funkcjonowania. Po jej zbudowaniu każdy członek koła będzie uczestniczył w jej tworzeniu i aktualizacji materiałów. Na dzień dzisiejszy strona naszego koła ma adres: tpm-lomza.pl i można ją na etapie budowy już oglądać. Oczekujemy na wszelkie uwagi i sugestie Kolegów oraz propozycje tematyczne, które winny się na tej stronie znaleźć.

Z myśliwskim
Darz Bór
Zarząd Koła